НОВИНИ

Магістерському курсу МЕТАТЕАТР бути!

21 вересня в Національному університеті «Острозька академія» відбулася відбіркова співбесіда на театральну частину експериментальної магістерської програми «Культурологія І МЕТАТЕАТР». На професійну розмову про театр з майстром курсу Олегом Ліпциним з`їхалися творчі яскраві особистості з різних куточків нашої країни: Київ, Харків, Львів, Тернопіль, Чернівці, Одеса, Ужгород та Луцьк. 

Результат цієї зустрічі – сформований курс акторів, режисерів та театральних критиків, які будуть навчатися разом за методологією Ігрового театру, яку запропонував видатний театральний педагог і режисер Михайло Буткевич. 16 людей, які мають стати ансамблем, будуть досліджувати гру не як побутове поняття, а як одну з властивих художнику-творцю форм самовираження. Саме Ігровий театр дає можливість збереження живого акторського мистецтва в епоху масової культури та цифрових технологій.

Студенти отримали завдання на першу навчальну сесію і вже 6-20 жовтня зустрінуться для дослідження людини, театру, для со-творчості.
Програма відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду.